Serwery dedykowane dla gier

 

 

Dedykowane rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy

 

Wspieramy klientów w zakresie wyboru dostawców urządzeń i oprogramowania.

W zależności od wielkości projektu, dokonujemy wyboru konkretnych urządzeń, instalujemy je w serwerowni, w wydzielonej przestrzeni.

Nasze podejście wyróżnia indywidualny dobór rozwiązań dla każdego klienta – nie bazujemy na gotowych konfiguracjach, dających bardzo ograniczone pole działania.

Serwer dedykowany to Twoja własna fizyczna maszyna, którą możesz skonfigurować według swoich potrzeb. Jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz dużych zasobów sprzętowych i najwyższego poziomu bezpieczeństwa, które oferuje sprzęt przeznaczony na Twój wyłączny użytek. Usługa serwera dedykowanego to niezależność, maksimum swobody w zarządzaniu.

Oferujemy serwery dedykowane w różnych konfiguracjach, na platformach renomowanych producentów: HP i Supermicro – sprawdzonych w działaniu i niezawodnych. Posiadamy konfiguracje z procesorami cztero-, sześcio- i ośmiordzeniowymi. Wybierz dyski spośród szerokiej gamy dostępnych dysków serwerowych SSD, SAS oraz SATA.

Możesz również do swojego serwera wybrać kontroler RAID hardware lub software. Jeżeli potrzebujesz niezawodnego serwera dedykowanego w serwerowni w Polsce zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wybierz specyfikację najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.